Hakkımızda


            Badeli Saat'in Markalaşma yolculuğu 1995 'lı yıllara dayanmaktadır.Badeli Saat kısa zaman içinde İstanbul'da küçük bir atölye dükkandan;  50 kişilik bir imalathaneye ve iki showrooma ulaşmış bulunmaktadır.

            Yurtdışında 40 kişilik AR-GE ve Satın Alma ekibimizinde olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz.Türkiye'nin  her ilinde toptan saat alımı yapmakta olan geniş bir müşteri portföyününde sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.

            Markalarımız olan; Spectrum, WatchArt, Goldtime, Mini Focus, Swiss Crown, Lax Pari, Deni Gabi milyonlarca satıış yaparak kendini kanıtlamış ürünlerdir.Hergün yenilenen modellerimizle insanların merakla izlediği saatler üretmekten gurur duyuyoruz.Badeli Saat; saat modasını yakından takip ederek modaya da yön vermektedir.

            Tasarımları fonksiyonları ve kaliteleriyle, sizleri şaşırtan uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.Saatcilik sektörüne aksiyon katan Badeli Saat ezber bozan tasarım ve modelleriyle tüketicinin hafızasına kazınmış durumdadır.

 

Badeli Saat Müşterilerinin  Avantajları

 

1) Fiyat

Badeli Saat üretim maliyetlerini minimize ederek, siz değerli müşterilerimize piyasada ki ürünlere kıyasla %40’lara varan indirimlerle sahip olmanızı sağlamaktadır.Her pahalı saatin kaliteli olmadığı ortadadır.Biz uygun fiyata kaliteli saatin üretilebildiğini kanıtlamış ve ispatlamış durumdayız.

2) Kaliteli Toptan

Turkiye'nin ilk ve en büyük saat toptancısı olarak gelişen ve büyüyen Badeli Saat Türkiye'nin Toptan Saatcisi olmuştur. Değişmez prensipleriyle kaliteli ve uygun fiyatlı olmayı hedeflemiştir.Üretim teknolojimiz ve ürün çeşitlilii denince Türkiye'de ilk sırada yer almaktayız.Satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedefleyerek Mutlu Müşteri Mutlu Satıcı olmayı başarmış durumdayız.Yılda 2.000.000 adet bay bayan ve çocuk saati üretim kapasitesine sahiptir.

Badeli Saat temel ilkesi kaliteli, sağlam ve kullanışlı ürünleri uygun fiyatlara sunarak, müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. %100 müşteri memnuniyeti için kaliteden değil, karlılıktan ödün verilmiştir. Ucuz ve basit ürün değil, ucuz ve kaliteli ürün satma ilkesini benimsemiştir.

3)Moda

Her zevke hitap eden şık ve trend saatleri tasarlayip toptan satışa sunan Badeli Saat, saat sektorunun aranan markasi haline gelmistir. Urünlerini kaliteden ödün vermeden yeni trendleri öngörerek tasarlamaktadır. Her daim şık ve ekonomik ürünler tasarlamayı ilke edinen Badeli Saat fonksiyonellik ve görselliğin bir arada bulunduran modelleriyle, severek kullanacağınız saatleri sizlere sunmaktadır.